Fotografie

Vyfotím vám firemní fotografie, které skutečně prodávají.

Nabízím kvalitní nafocení vašich provozoven, vinařství, penzionů, hotelů, restaurací, kaváren a jiných provozů a také technické nebo reklamní snímky vašich výrobků či jakékoli jiné.

Pořídím vám kvalitní produktové fotografie pro e-shop.

Ceník

Cena fotografií se odvíjí od náročnosti fotografování a množství poptaných fotografií. Pro představu ceny produktových fotografií začínají od 100 Kč/kus (nelesklý předmět na nekonečném pozadí).

Náročnější produktová fotografie např. láhev vína je od 250 Kč/kus – fotka obsahuje ořezovou cestu. To znamená, že láhev pak můžete umístit např. v letáku nebo na webu na libovolné pozadí.

Ceny reportážních fotografií se odvíjí od času věnovaného fotografování a množství dodaných fotografií. Např. hodinové fotografování na akci a dodání 50 ks retušovaných fotografií vyjde na 3 000 Kč. Desetihodinové fotografování a dodání retušovaných 300 ks fotografií je za cenu 15 000 Kč.

Imageové fotografie jsou náročné na přípravu – fotografuje se podle daného scénáře v přesně daném prostředí a pracuje se s najatými modely, cena od 2 500 Kč/kus.

U dalších fotografií je cena stanovena dohodou podle časové a technické náročnosti a množství fotografií. Není třeba se obávat, na čem se dohodneme, to bude platit.

Pro vaši lepší představu zde uvádím několik ukázek – proklikejte si záložky:

Exteriérová fotografieInteriérová fotografieProduktová fotografieFiremní fotografieImageová fotografieReportážní fotografieSpolečenské akce360° fotografie360° animaceFotografie přírodyMakrofotografie

Vyfotíme vám firemní fotografie, které skutečně prodávají.

Nabízíme kvalitní nafocení vašich provozoven, vinařství, penzionů, hotelů, restaurací, kaváren a jiných provozů a také technické nebo reklamní snímky vašich výrobků či jakékoli jiné.

Tyto imageové fotografie jsou určeny pro cestovní ruch. Fotograf pracuje s najatými modely a vytváří zobrazené situace podle jasně daného scénáře. Modely souhlasí s použitím v marketingových komunikacích a proto fotografie splňují náročné podmínky GDPR, platné v EU.

Na fotografiích je jako příklad ukázka reportáže z dvoudenního celostátního kongresu lékárníků.

Fotografování různorodých společenských i rodinných akcí.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Amfiteátr

Svatý kopeček Mikulov

Kozí hrádek Mikulov

Dopřejte svým zákazníkům na internetu možnost prohlédnout si zboží ze všech stran. Vložení 360° fotografie na váš web nebo e-shop je velmi jednoduché. Animované fotografie lze v kterékoli fázi zastavit i rozhýbat ručně. Podívejte se na příklady – klikněte na obrázky pro zobrazení pokročilé animace:

Víno Kovács

360° produktová fotografie

360° produktová fotografie

360° produktová fotografie

360° produktová fotografie

Rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře se můžete okamžitě zeptat na cokoli, popište stručně, co byste potřebovali a s čím vám můžu pomoci.